16 Ocak 2014

Hepsiburada.com'dan Aldığım Garantili Üründen Servis Ücret İstiyor!

Samsung garantisi olmadığını öğrendim. Hepsiburada.com'a bunu bildirdiğimde evet, hayır bile demediler. Telefonu kendilerine gönderdim yetkili servisleri Evo Bilgi Teknolojilerine yönlendirmişler. Hepsiburada.com'dan kullanıcı hatası olduğunu belirten bir arama yaptılar. Dış kasada çatlak varmış, ağır darbe almış. İçinde de hasar varmış.

Firmayı aradığımda (Evo) ana kart değişecekmiş. Dış kasadaki çizikler çatlak olarak nitelendirilmiş. Ana kart sadece darbede kırılırmış! Ücret karşılığı yapabilirlermiş. Telefonun konuşurken bozulduğunu, düşmediğini söylesem de etkili olmadı. garantim var fakat kullanıcı hatası denildiği anda garanti geçersiz. Kullanıcı hatası olup olmadığını ispat da edemiyorum.

Çiğdem 66 Okunma

Cevaplar

 • Çiğdem 21 Ocak 2014

  Firma tarafından henüz çözüm üretilememiştir.

 • Çiğdem 20 Ocak 2014

  Sipariş No:35461325 sipariş numaramı bildirdiğim halde dönüş yapılmamıştır.

 • Çiğdem 18 Ocak 2014

  Sipariş No:35461325

 • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Ocak 2014

  Sayın Çiğdem K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılabilmesi için ürüne ait sipariş numarasını iletmenizi rica ederiz.İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön