Hepsiburada.com'dan Aldığım Cihaz Yurtdışı Kayıtlı.

Nurullah Ö. |

Hepsiburada.com adresinde 28 ocak 2014 tarihinde satın almış olduğum HTC Windows 8 S marka cep telefonu teslim aldığın tarihten takriben iki ay sonra arıza yapmış olduğundan telefonu garanti kapsamında Hepsiburada' ya yolladım. Buradaki yetkililerde telefonu KVK yetkili servise yolladıktan 15 gün içinde telefon bana direkt olarak adresime gönderilmiş. İçinden çıkan formda "
garanti dışı istenirse 238 tl ücret ile onarım yapılabilir. Ücret onayı kabul edilmediğinden müşteri isteği ile iade edildi" yazısı üzerine KVK teknik servisini aradığımda bana verilen cevap enteresandı. Almış olduğunuz cihaz Güney Afrika Malı KVK garantisinde değil cevabı iletildi. Durumun acilen düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurullah Ö.
  28 Mayıs
  19:51

  sorunum hala çözülmediğinden kesinlikle memnun değilim

 • 24 Mayıs
  12:40

  Sayın Nurullah Ö,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YFX-334-59793 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri