16 Mayıs 2016

Hepsiburada.com'dan Aldığım Asus Bilgisayar Arızalı Çıktı.

24/04/2016 tarihinde almış olduğum Asus bilgisayar tuş basmadığı için Hepsiburada.com ile iletişime geçtim. Kurulumu yapıldığından değişim veya iade olamayacağı bildirildi. Asus servisle görüştüm, orijinal garanti belgesinin kaşe ve imzası olması gerektiği bildirildi. Garanti belgesi tarayıcıdan Hepsiburada.com adresine yollandı. Alakası olmayan saçma bir adrese yollanan belge defalarca aramama adres bilgimi yenilememe rağmen hala elime ulaşmadı. Bizzat Hepsiburada.com binasına orjinal garanti belgesi elden götürüldü. Kaşe ve imza atılmadı 3,700 TL verip aldığım ve arızalı çıkan cihazımı 20 gündür bana gelecek belge için beklemekteyim. Bir müşteri ancak bu kadar mağdur edilebilir. Ne yapmaya çalıştıklarını anlamış değilim zaman aşımına mı uğratılmaya çalışılıyor?

Zuhal 63 Okunma

Cevaplar

  • Zuhal13 Haziran 2016

    Asus bilgisayarımın arızasının giderilmesi için firma illaki orjınal garanti belgesinin kaşe ve imzası olması gerektiği konusunda ısrar ediyor. Asıl garanti belgesi tarafınıza yollanmıştır. Hala beklemekteyim. İnsaf edin artık. 2 ay oldu arızalı cihazı ne iade edebiliyorum ne de onarım yapılıyor. Kime başvurayım. Artık yasal işlem yaptırtacağım az değil 3700,00 TL verdim. Bu kadar duyarsız olmayın.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Sayın Zuhal K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PVO-804-54728 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön