29 Ekim 2013

Hepsiburada.com'dan Akıl Almaz Davranışlar!

Hepsiburada.com üzerinden alışveriş yapmadan önce kazanacağım kredi kartı puanları ile siteniz üzerinde alışveriş yapıp yapamayacağımı sorduğumda puanları kullanabileceğimi belirttiniz. Buna binaen ürünü satın aldım fakat 25.10.2013 tarihinde puanları kullanamayıp müşteri hizmetlerini aradığımda böyle bir kampanyanın olmadığı söylendi.

Ertesi gün tarafıma puanları nasıl kullanabileceğime dair bir mail atıldı, harfiyen yerine getirdiğim halde puanları kullanamayınca tekrar müşteri hizmetlerinini aradım ve yine puanları kullanamayacağım bilgisini aldım.

Böyle bir kampanya yoksa neden tarafıma puanları kullanabilirsiniz maili ve kullanma yönergesi gönderildi? Mağduriyetimin en kısa sürede giderilmeli.

Serdar 58 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 31 Ekim 2013

    Günlerdir beni oyaladınız, yanlış bilgiler verdiniz, bir dediğiniz bir dediğinizi tutmadı. Şimdi de yazıcının fiyatı artmış. Benim mağduriyetimi nasıl gidericeksiniz? Bu mudur sizin iş ahlakınız?

  • Serdar 29 Ekim 2013

    Yaptığınız geri dönüşümde 2 farklı cevap var, kopyala yapıştır cevaplarla sorun mu çözülür? "Siparişlerinizi oluştururken, bazı kredi kartlarınızla sadece puanlarınız ile alışveriş yapabilmekte, bazı kredi kartlarınızla ise de bir kısmını puanlarınızla,geri kalan tutarı da kartınızdan ödeyerek alışveriş yapabilme imkanınız bulunmaktadır. Maxsimum Kart : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız" mesajını atmışsınız, ben zaten sadece puanlarımı kullanarak ödeme yapmaya çalışıyorum ama sisteminiz bunu dahil kabul etmiyor. Yani nasıl bir ticari mantık var burada ben anlayamıyorum. Alışveriş yapmadan önce size sorduğumda puanları her yerde kullanabilirsiniz cevabınız bende duruyor, ama şimdi kullanmak istediğimde kullanamazsınız cevabını veriyorsunuz biraz üsteleyince de kullanırsınız ama şu şartlar olmalı vs vs diyorsunuz. Sadece puanlarımla alışveriş yapma imkanından bahsetmişsiniz ama verdiğiniz cevapla sitenizin çalışma prensibi maalesef örtüşmüyor.Dediğiniz şekilde alışveriş yapılmıyor. İnsanı canından bezdiriyorsunuz...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Ekim 2013

    Sayın Serdar B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön