24 Aralık 2013

Hepsiburada.com'dan 6 Ay Önce Aldığım Telefon Bozuk Çıktı!

10 haziran 2013 tarihinde General Mobile Planet siyah bir telefon ısmarladım. 14 haziran 2013 tarihinde ulaştı bana. Telefonum bozuk çıktı ve Hepsiburda.com ile görüşerek telefonu Suadiye Yurtiçi Kargo ile 29.06.2013 tarihinde AR885058 seri no ile gönderdim.

Birçok defalar aramama rağmen telefon yurt içi kargodan alınmadığını öğrendim. Telefonun fatura no'su 2018606539 olup parası peşin olarak haziran ayında Hepsiburada.com tarafından alınmıştır.
Şimdi ben telefona ödediğim paranın en kısa sürede iadesini istiyorum. Aksi taktirde bir hafta içinde Tüketici Mahkemesine gideceğimi bildiririm.

Serap 54 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Aralık 2013

    Sayın Serap B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılabilmesi için sipariş numarası ve üyelik mail adresini iletmenizi rica ederiz.İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön