25 Temmuz 2017

Hepsiburada.com'daki İade Sorunu.

Yurtiçi Kargo iade kodu vermeleri için defalarca çağrı merkezini aradım. 3 gündür sistem olmadığı söyleniyor. Çağrı merkezinden aldığım cevap sistemin olmaması. Alternatif bir çözüm yolu olmadığı gibi umursamaz tavır almalar rahatsız edici.

Tuba 411 Okunma

Cevaplar

 • Tuba26 Temmuz 2017

  Yurtiçi gönderi kodu gün içerisinde paylaşılacağı söylenmesine rağmen 3 iş günü sürecinde hala bir kod gönderilmedi.

 • Tuba26 Temmuz 2017

  Bulunduğum lokasyondan dolayı Yurtiçi Kargo iade gönderi kodu isteğime sistem sorunu diyerek 3 gündür çözüm bulunamamsı. Aldığım cevap mesajlar kısmından takip etmem gerektiği. Ekteki görselde de görüldüğü gibi hiçbir mesaj yok konu ile ilgili. 3 Gündür sadece Yurtiçi Kargo gönderi no. İçin aramaktayım.

 • Tuba25 Temmuz 2017

  Mesajlarım kısmına Yurtiçi Kargo gönderi kodu nun üçg ündür düşmesini bekliyorum

 • Tuba25 Temmuz 2017

  Yurtiçi Kargo gönderi kodu için defalarca aradım. Lütfen gönderi kodu Yurtiçi Kargo ile gönderecek şekilde olsun sizden ricam. Bulunduğum lokasyondan Yurtiçi Kargo ile gönderi sağlayabiliyorum.

 • Tuba25 Temmuz 2017

  Yurtiçi Kargo için paylaşırmısınzı lütfen Benim için gerekli olan Yurtiçi'nden kod göndermeniz. Günlerce Yurtiçi Kargo gönderi kodu için uğraşıyorum

 • Hepsiburada.com Temsilcisi25 Temmuz 2017

  Sayın Tuba T. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EBG-834-10229 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön