20 Kasım 2014

Hepsiburada.com'da Yanıltıcı Tanıtıma Israrla Devam Ediliyor.

Fakir şofben siparişe vermiştim. Ürünün tanıtımında ücretsiz montaj yazıyordu. Ürün geldi. Montaj için servisi aradım. İş yerlerine montaj olmadığı, kendimizin montaj yaptırabileceğimizi bu durumda da garanti dışında kalacağı söylendi. Bu durum beni mağdur etmişti. Ürünün ana sayfadaki tanıtım kısmında ki "ücretsiz montaj" yazının yanına, (Dikkat! Bu ürün için iş yerlerine "ücretsiz montaj yoktur" ve "garanti dışıdır" gibi bir not düşerek çözüm bulmalarını bekledim. Bulmadılar. Buldukları çözüm; "ev tipi kullanıma uygundur... "notu. Bu yazı da ürün bilgileri linki altında, bir dünya yazı içerisine yazılmış. Bu mu çözüm? Kim okuyor bu detayları.

Durmuş 135 Okunma

Cevaplar

  • Durmuş23 Kasım 2014

    Tanıtımla ilgili ana sayfadaki yanıltıcı reklama ısrarla devam ediliyor.Ürün açıklamalarında düzeltme yapıldı ama insanların yüzde kaçı iç sayfalardaki detayları okuyor ki.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Kasım 2014

    Sayın Durmuş B. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QJM-249-79344 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön