Hepsiburada.com'da Ürün Bugün Teslimat Yazıyor 4 Gündür Gelmedi.

Hakan G. |

Hepsiburada.com'dan 16.02.2015 tarihinde yanında "bugün teslimat" ve "ürünün kargoya veriliş süresi 24 Saat" yazan bir ürün siparişi verdim. Bugün 19.02.2015 ve siparişim henüz bana ulaşmadı. Siparişi akşam saatlerinde verdiğim için bir sonraki gün teslimat bekliyordum gelmedi. 18.02.2015 de ise yine gelmedi.

18.02.2015 sabahı kargo takibine baktığımda ürünüm bir kargo transfer merkezindeydi. Aynı gün akşam baktığımda ürün geriye doğru gidip o kargo transferinde hiç olmamış gibi gözüktü. Bugün ise farklı bir kargo merkezinde yazıyor. Ürünün bana 4 günde gelmeyeceğini bilsem yanında ki "bugün teslimat" yazısına inanıp sipariş vermezdim. Eminim suçu kargo şirketine atacaklar.

Etiketler :

Geç Teslimat Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  14:26

  Sayın Hakan G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BND-517-78382 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri