16 Eylül 2013

Hepsiburada.com'da Para İadesi Yapılmıyor!

Hepsiburada.com'dan aldığım Ufo ve Alf marka iki vantilatör de, arızalı geldi. Her iki arızalı ürünü de teslim edildikleri günün ertesinde iade ve geri gönderim işlemleri dahilinde firmaya geri gönderdim.

Ürünleri geri gönderdiğim tarihler, 1 Temmuz 2013 ve 10 Temmuz 2013! İade işlemlerinin 20 iş günü içinde sonlanacağı belirtiliyor. Ancak ben, 3 aydır, taksitle aldığım için kullanmadığım ürünlerin parasını ödüyorum.

Müşteri hizmetlerini her arayışımda, bana bilgi döneceklerini belirttiler ve elbette ki geri dönüş yapmadılar!

Nil 89 Okunma

Cevaplar

  • Nil23 Eylül 2013

    1 haftadır yine sizden cevap alamadım! Sorunun çözümü için ne yapmam gerekiyor acaba? İki ürünün takibi bu kadar zor olmamalı!

  • Nil18 Eylül 2013

    İnternet alışverişlerinde asla tekrar kullanmayacağım ve asla tavsiye etmeyeceğim bir site...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Ayça A, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön