Hepsiburada.com'da Kolay İade Mi?

Cagla O. |

Almış olduğum Tefal titanium tava defolu olarak bana verilmiştir. İade için gerekli işlemleri yaptığımda maximum 2 iş günü içerisinde iade talebinize yanıt gelecektir bilgisinden başka bir hareket olmadı. Defolu ürünü neden müşteriye satıyorsunuz? Bu ürünün defolu olduğuna dair Tefal'den rapor da aldım. Bunu yapan satıcı sizi temsil ediyor ise siz neden kolay iade işlemlerini uzatıp 14 günü tamamlıyorsunuz?

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cagla O.
  31 Ağustos
  14:55

  Merhaba,
  ben iade kaydını ürünün bana ulaştığı gün açmıştım. Yani 14 Temmuz'da verilen siparişe göre hesaplayabilirsiniz. Daha sonra ilgilenmediğinizi görünce telefonlarla size derdimi anlatmak yani paramla rezil olmak yerine Tefal defolu raporunu almak için servise ulaştım ve oralarda zamanımı öldürdüm. Ben bu raporu almasaydım sizin yine umrunuzda bile olmayacaktı düşüncesindeyim.
  Gerçekten mağdur ettiniz ve bana iyilik yapıyor gibi görünmeyin zaten defolu ürünü geri alıyor Tefal bunu bile bile geri iade edebilirsiniz diyorsunuz. Müşteri memnnuniyeti konusunu es geçelim mağdur etmede şu an benim için ilkleri oynuyorsunuz.

 • 31 Ağustos
  13:12

  Sayın Çağla O.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DOU-835-51993 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri