Hepsiburada.com'da Hiçbir Şey Yok.

Talha Berk S. |

İlk değil gine aynı bu şekilde ürün aldım 1 haftadan fazla beklettirip ürün tedarikçiden bekleme aşamasında kardeşim demiştiniz bana 3 gün içinde kargoya verilecekti. 7 gün oldu tedarik edilmedi, o ürünü iptal ettim.

Aynı şekilde Tv aldım emin olun aynı fiyata farklı firmalarda kampanya yaptı onlara güvenmedim dedim, Hepsiburada.com'dan alayım dedim 02.09.2014 Hepsiburada.com aldığım ürünü 07.08.2014 tarihinde kargoya verilecek denildi yok hala, tedarikçiden bekleniliyor deniliyor.

Aradım müşteri hizmetindeki arkadaşı bana dediği ürününüzü iptal edelim yada farklı bir ürün alalım, sanki bende bu akıl yok . Kardeşim bir firma müşterisine verdiği sözü tutmalı yada müşterisinin gönlünü yapmalı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  16:09

  Sayın Talha Berk S,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QYB-294-14028 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri