Hepsiburada.com'a Yakışmadı.

Serhat G. |

Sürekli olarak Hepsiburada'dan alışveriş yapan birisiyim. Malumunuz kalitesiz bir kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ile çalışmak istemeyen binlerce kişi gibi bende siparişlerimde ekstra ücret olsa da Aras Kargo tercih ediyorum. Fakat ilk kez karşılaştığım şey ben özellikle kargo ücreti kısmında Aras Kargo seçmeme rağmen kargom Yurtiçi Kargo ile gönderilmiş ve malumunuz kargom 3 gündür Trabzon'da olduğu halde teslim edilmiyor. Siz bana bilgi vermeden seçip tarafımca kargo ücreti ödenen bir ürünü nefret ettiğim bir firma ile nasıl gönderebilirsiniz? Bu yaptığınız saçmalık yüzünden 3 gündür kargo şirketini arıyorum ve telefonlarıma cevap bile vermiyorlar. Umarım bir daha sizden alışveriş yapmam.

Etiketler :

Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  16:18

  Sayın Serhat G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde UGM-970-18758 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri