29 Ağustos 2013

Hepsiburada.com'un Yanlış Gönderdiği Aparat Nedeni İle Kurulamayan Klima!

Hepsiburada.com adına güvenip 17.08.2013 tarihinde ışıldak, klima ve gardırop siparişi verdik. Gelen ürünlerden ışıldak arızalı çıktı bir kere dahi kullanamadım iadesini talep ettim herhangi bir dönüş olmadı.


Klima 26.08.2013 tarihinde yani 10 gün gibi geç bir zamanda elimize ulaştı 2 gün sonrada servis geldi kurmaya ancak firma tarafından bakır boru kitinin yanlış gönderilmesi nedeni ile kurulumu yapılamadı.


Kurulum yapılamadığından servis 90 km yol yaptığını mazeret göstererek 70 TL yol bedeli fatura etti. Müşteri temsilcisiyle görüşme yaptık servis boru kitini ücretsiz değiştirdi ancak boru kiti için bulunduğum köyden il merkezine gittiği için yol bedelini tarafıma fatura ettiler.

Barış 67 Okunma

Cevaplar

  • Barış06 Eylül 2013

    bir haftayı geçti hala bir çözüm yok. Mağduriyetim giderilmedi sadece lafta kaldı. Servis raporunu gönderdim tamamen firmanın yanlış aparat göndermesinden kaynaklanan ek ücret belgelenmiş durumda ama firmadan ses yok.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Barış Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön