07 Eylül 2013

Hepsiburada.com'un Süper Hızlı Gönderisi 10 Gündür Hazırlanıyor!

Hepsiburada.com'a 28.08.2013'te verdiğim sipariş için tahmini kargoya veriliş tarihi 29.08.2013 idi ve Ürün Süper Hızlı Gönderi yani 24 saatte kargoya verilmesi taahhüt edilmesine rağmen üzerinden 10 gün geçti.

İlk günden beri halen sitede Hazırlanıyor yazıyor ve kargoya verilmiyor. Sitelerinden mesaj bıraktım 5 gündür cevap verilmedi, müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturdular. Üstünden 4 gün geçti ne bir bilgi verildi ne de siparişim kargoya verildi.

Böyle bir çaresiz ve ilgisizlik inanın hiçbir yerde görmedim. Yanlış anlamayın ürün sitede halen süper hızlı gönderi. Yani tedarik sorunu vs. yok. Ama paketleyip göndermiyorlar 10 gündür. Müşteriyi mağdur etmişler kimsenin umurunda değil.

Emre 31 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Eylül 2013

    Sayın Emre M, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Emre M, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön