20 Eylül 2014

Hepsiburada.com'un Bitmemiş Kampanyayı Bana İptal Ettirmesi!

Hepsiburada.com'dan kampanyalı olarak aldığım Omo deterjan bir alana bir bedava şeklindeydi. Bana müşteri hizmetleri arayıp 2. ürünü gönderemeyeceklerini ve iptal etmemi söylediler bende iptal ettirdim öyle denildiği için. Sonra Hepsiburada.com diğer müşterilere yolladı 2. ürünü bana gönderemiyoruz iptal ettik dedikleri ürünü.(Her türlü kanıtlayabilirim gönderdikleri ürünün faturasını bile aldım gönderdikleri insanlardan).


Şimdi soruyorum Hepsiburada.com hani iptal olmuştu? Bana gönderemiyoruz dediniz diğer müşterilere göndermişsiniz neden ? Hepsiburada.com benden mi zarar edecek veya kampanyayı kurtaracak? Sıkı alışveriş yapardım siteden ama bu olmadı itibarınız sıfırlandı.

Mert 290 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Eylül 2014

    Sayın Mert Ç, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EWR-499-94198 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön