21 Eylül 2013

Hepsiburada.com'un Arızalı Gönderdiği Yeni Telefonu Değiştirmiyor!

64426563 no'lu siparişimdeki Huawei u8850 model telefon arızalı çıktı ve ben Hepsiburada.com'dan ürünün tamirini değil; değişimini talep etmiştim. Bunu ürünü göndermeden önce de; sonra da hem yazılı olarak hem de sözlü olarak bildirmiştim.


Gerçekten ürünü tamir ettirmek isteseydim; KVK teknik servisi arayıp ürün kutusunda çıkan garanti belgesindeki adrese cihazı gönderebilirdim. Bu kadar çaba sarf etmeme rağmen cihazın yenisi gönderilmediği gibi 25 günden beri cihaz serviste onarılmayı bekliyor.


Mağduriyetimin giderilmesi adına Kaş Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyetine dilekçeyle başvuracağımı bildirmek isterim. Site kurallarına göre müşteri "onarım görmemiş" yeni bir telefon talep ederse gönderilir!

Zafer 52 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Eylül 2013

    Sayın Zafer B. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön