01 Mart 2016

Hepsiburada.com'un Amatörlüğü ve Kötü Niyeti!

Defalarca ürün aldım tüm ürünler sıkıntılı çıktı. En son siparişimde de birkaç parça ürün aldım. Aşağıda görüleceği gibi efendiler cevap yazmış. Ürün tedarikçiler tarafından temin edilememiş falan filan diye. Tedarik edemediğiniz ürünü niye satışa koyuyorsunuz? Benim zamanımı niye alıyorsunuz?


Kredi kartımı saçma iade işleriyle neden kullanıyorsunuz? Bir de utanmadan isterseniz aynı fiyata başka ürün alın diyorsunuz. Yani hala gözünüz cebimdeki parada. Kötüsünüz, iş bilmezsiniz.
"0096561565 numaralı siparişiniz de bulunan


"Android Programlama - (Oku, izle, dinle, öğren) ürünü, tedarikçimiz tarafından temin edilememiştir. Dilerseniz aynı fiyata farklı ürünler seçebilir ya da bu ürünün siparişini iptal edebilirsiniz."

Ömer 27 Okunma

Cevaplar

  • Ömer01 Mart 2016

    Yaa bırakın bu işleri. Civcivli birkaç cümle yazınca tüm sorunlar çözülüyor mu? Size marketing adı altında, müşteriye nasıl cevap verileceği ile ilgili üç, beş eğitim veriyorlar sonra da kurumsal kimlik adı altında yok şikayet incelemeye alındı, yok başka sorununuz varsa şuraya başvurun falan fıstık. Bırakın bu kapitalizmin uşaklığı yapmaya. Sen gidip de çalıştığın yerde ilgili yöneticine/patronuna " adam haklı, tedarik edemediğimiz bir ürünü neden satışa çıkarıyoruz, neden insanların zamanını alıyoruz, neden keriz yerine koyuyoruz, bir de neden küfür eder gibi aynı ücretle isterseniz başka ürün alabilirsiniz diyerek hala yüzsüzce ceplerindeki paraya göz dikiyoruz" diye sorabiliyor musun?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Mart 2016

    Sayın Ömer B. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WSC-824-33245 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön