31 Ekim 2016

Hepsiburada.com'dan Kullanılmış / Teşhir Ürünü Geldi

Soru: 3 ekim'de yani 2 hafta önce teslim aldığım ürünün deforme, kullanılmış olduğunu ayrıntılı bir şekilde bildirmeme ve ürünün durumunu gösteren fotoğrafları bana verilen mail adresine göndermeme rağmen, hatta 4-5 kere müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen, bana söylenen mutlaka geri dönüş yapılacağı oldu ama maalesef sadece mail yoluyla ürünle ilgili incelemenin devam ettiği ve kısa sürede konuyla ilgili tarafıma bilgi verileceği oldu.


Bu konuda anlamadığım nokta, iki hafta boyunca ne inceleniyor? Bana yaşattığınız mağduriyetin sebebini ve bir açıklamasını bekliyorum. Ayrıca 11 yıllık müşteriniz olarak yaşattığınız bu kadar olaydan dolayı nazarımda piyasadaki insanları mağdur eden, ilgisiz gayrı ciddi alışveriş siteleriyle aynı konumdasınız. 18.10.2016 23:51:59 bu mesaj 10 gün önce atılmasına rağmen hala çözüm yok. 4-5 kez müşteri temsilcisi ile görüşmeme rağmen.

Nevzat 83 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın Nevzat Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EGV-107-63860 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön