07 Temmuz 2015

Hepsiburada.com'dan Gelmeyen Ürün!

23.06.2015 tarihinde satın almış olduğum 54703814 sipariş numaralı ürün 15 gün olmasına rağmen teslimatı Yurtiçi Kargo'nun iş bilmez personellerinin kaybetmesi Hepsiburada.com ilgisizliği hizmeti yüzünden yapılamadı gibi kaç kez aramama rağmen bir sonuç alamadım. Neyi beklediğimizi belki buradan açıklarsınız?

Zafer 96 Okunma

Cevaplar

  • Zafer14 Temmuz 2015

    21 inci gün oldu ürün gelmeyi bırak Hepsiburada.com tarafından aranmadım bile? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

  • Zafer08 Temmuz 2015

    Ben ürünü yurtiçi kargodan almadım Hepsiburada aldım benim muhatabım kargo Firması değil sizsiniz beni kargo firmasına aratacağınınza siz arayın kargo firması beni arıyor kaybolan ürün için faks çekip dilekçe yazın diyor bu nasıl bir saçmalıktı ürün bu hafta içi gelmez ve iadesi yapılmaz ise yasal yollara başvuracağımı bilmenizi isterim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Sayın Zafer E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NAV-374-51378 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön