01 Şubat 2016

Hepsiburada.com'dan Bir Daha Alışveriş Yapmam!

27.01.2016'da tablet aldım 28.01.2016'da elime ulaştı. Gelen ürünü eşim açtığında ekranın sağ tarafında renklerin birbirine karıştığını ve piksellerin yavaş yavaş söndüğünü gösterir fotoğrafı paylaştı benimle. İşte olduğum için hemen aradım Hepsiburada.com'u bana hasar tespit tutanağı tutulmasını söylediler.

Ben de kargocu ile alakalı bir sorun olmadığını onların bana hasarlı ürün yolladığını ilettim. Bana max. 48 saat içerisinde dönüş yapacaklarını söylediler ben de neden bekletiyorsunuz ki hemen yollayayım ben size ürünü dedim. Sonuçta görmeden iade edilip edilmeyeceğini hatanın benden mi sizden mi olduğunu anlayamayacaklarını söyledim. Bugün 72 saat oldu hala dönüş yapmadılar.

Ayhan 21 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan05 Şubat 2016

    Sorun giderildi. Para iadesi yapıldı bu şikayetten sonra. Teşekkürü Şikayetvar.com a etmek istiyorum. Beni gereksiz yere 1 hafta bekleten Hepsiburada.com için de umarım ürün iade politikanızı bu yaşadığım konuyu baz alıp geliştirmeniz gerektiğini insanları gereksiz yere bekletmemenizi eğer bir sorun varsa ürüne ulaşmadan asla çözemeyeceğinizi ve eğer ki gün veriyorsanız (max. 2 gün içerisinde dönüş sağlanacaktır gibi keskin cümleler) günlere uymanızı teknik ekibin bu sorumsuz davranışlarını cezalandırmanızı ve insanları mağdur etmemenizi üstüne basa basa bir kez daha belirtmek istiyorum. İyi çalışmalar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Şubat 2016

    Sayın AYHAN EMRE D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MEV-268-14371 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön