24 Mayıs 2014

Hepsiburada.com'dan Aldığım Cihaz Yurtdışı Kayıtlı

Hepsiburada.com adresinde 28 ocak 2014 tarihinde satın almış olduğum HTC Windows 8 S marka cep telefonu teslim aldığın tarihten takriben iki ay sonra arıza yapmış olduğundan telefonu garanti kapsamında Hepsiburada' ya yolladım. Buradaki yetkililerde telefonu KVK yetkili servise yolladıktan 15 gün içinde telefon bana direkt olarak adresime gönderilmiş. İçinden çıkan formda "
garanti dışı istenirse 238 tl ücret ile onarım yapılabilir. Ücret onayı kabul edilmediğinden müşteri isteği ile iade edildi" yazısı üzerine KVK teknik servisini aradığımda bana verilen cevap enteresandı. Almış olduğunuz cihaz Güney Afrika Malı KVK garantisinde değil cevabı iletildi. Durumun acilen düzeltilmesini istiyorum.

Nurullah 593 Okunma

Cevaplar

  • Nurullah28 Mayıs 2014

    sorunum hala çözülmediğinden kesinlikle memnun değilim

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Mayıs 2014

    Sayın Nurullah Ö, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YFX-334-59793 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön