10 Ocak 2014

Hepsiburada.com'da Muhatap Bulamıyorum

20/11/2013 tarihinde daybuyday sitesinden 0067547794 sipariş no ile alışveriş yaptım. Altta kod no bulunan 3 çift ayakkabıyı beden uygunsuzluğu nedeniyle kargo irsaliyelerinde adetlerini belirterek iade ettim. Ancak sadece iki çift ayakkabının iadesi yapılmış. Telefonla görüştüm destek hattına mail attım ilgileneceklerini söylediler.


Ancak bir sonuç alamadım. Hepsiburada.com ile birleşmiş, şu anda ne telefonlara çıkan nede maillere cevap veren var. Muhatap bulamıyorum Hepsiburada.com'da konuyla ilgilenmeyip işlevsiz telefon numarası verip duruyor.

Filiz 48 Okunma

Cevaplar

  • Filiz21 Ocak 2014

    konuyla ilgilenen olmamıştır tüketici hakem heyeti şart olmuştur

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Ocak 2014

    Sayın Filiz E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır.İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön