30 Ağustos 2013

Hepsiburada.com'a Verdiğim Siparişleri Tam 24 Gündür Bekliyorum!

5 Ağustos 2013'te yani tam 24 gün önce verdiğim 47012812 numaralı siparişte yer alan 3 adet "Dekolight Elips Sarkıt Bubbles" üründen bugüne kadar sadece 1 tanesi elime ulaşmış, diğer 2'si ise gönderilmemiştir.

Aradan geçen sürede Hepsiburada.com sitesine gönderdiğim 7 adet e-mail mesajının tamamı
size en kısa sürede bilgi vereceğiz şeklinde klişe cevaplarla geçiştirilmiş, çağrı merkezi ile yaptığım 2 telefon görüşmesinde de aynı şekilde bana bilgi verileceği söylenerek akabinde hiçbir geri dönüş yapılmamıştır.

Malın veya olmuyorsa paranın iade edilmemesi can sıkıcı ama Hepsiburada.com firmasının aradan geçen 24 güne rağmen müşterisine bilgi veremeyecek durumda olması çok ilginç.

Ahmet 74 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı04 Eylül 2013

    Ürünüm sonunda bana teslim edildi.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Ahmet Cüneyt S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Ahmet Cüneyt S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız incelenecek ve kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılması sağlanacaktır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön