23 Ekim 2013

Hepsiburada.com'a Ürün Tamire Gitti 10 İş Günü Geçti!

Hepsiburada.com'dan 02/11/2012 tarihinde almış olduğum Motorola Atrix cep telefonumun dokunmatiği bozuldu. Garanti kapsamında 30/09/2013 tarihinde ilgili firmaya arızayı bildirdim.
Gönderim onayı verdiler ve gönderdim.


02/10/2013 tarihinde onlara ulaştı. İlgili yasa gereği 10 iş gününde arıza giderilip ürün kullanıcıya gönderilemezse aynı özelliklere sahip başka bir mal ikame olarak kullanıcıya verilir diye biliyorum.


Bu bağlamda 10 iş gününden fazla geçmesine rağmen tarafıma ikame ürün gönderilmemiştir. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 20 iş günü içinde onarılamazsa aynı ürün veya ücretinin ödeneceğini belirtti. Ürünüm tamir oluncaya kadar ikame bir ürün istiyorum.

Serkan 71 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Ekim 2013

    Sayın Serkan S, Sorununuz 31.10.2013 tarihinde teknik servis raporu ile iade alınmıştır. Ücret iadesi Ödeme yapılan kredi kartına yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Serkan28 Ekim 2013

    10 işgününden sonra ikame ürün göndermeleri gerekiyordu yasaya göre,ama göndermediler...

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Ekim 2013

    Sayın Serkan S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön