08 Nisan 2016

Hepsiburada.com'a İade İşlemini Yapamıyorum

Hepsiburada.com adresinden 25.03.2016 tarihinde sipariş ettiğim elektrikli süpürgenin içinden kırık çıkan parçalar olması sebebiyle kargo firmasından teslim alırken tutanak tutturdum. Fakat kargo firması tutanağın ne bir suretini ne de resmini bana vermediği için iade işlemini yapamadım. çünkü Hepsiburada konu ile ilgili tutulan tutanağın fotoğrafını istiyor. Bu durumu anlatmak için Hepsiburada ile 29.03.2016 tarihinden itibaren internet sayfasından yazışma yapmama rağmen ne tutanağı alabiliyorum ne de cihazı iade edebiliyorum.


Her seferinde kargo firması ile görüşme halindeyiz cevabını vererek işlemimi bir türlü sonuçlandırmıyor. Hepsiburada firması benim gerçekten güvenimi çok kaybetti. Tüm Hepsiburada takipçilerinin dikkatine alışveriş yaparken dikkatli olun. Firma pek sağlama benzemiyor. Bir kargo firmasından tutanağı alamadı ve malın iade işlemini yapamadı.

Hüseyin 42 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi08 Nisan 2016

    Sayın Hüseyin K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde PHS-604-29681 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön