13 Eylül 2013

Hepsiburada.com Yıpranmış Ürün Gönderildi!

Ürünün karton ambalajında yırtıklar vardı. Sonradan tekrar bantlama yapılmış olduğu çok belli. Ambalajı üzerindeki toz ve kiri tam beş adet ıslak mendil kullanarak temizledim.
Maalesef ambalaj içinden çıkan ürün ise her tarafı çizik içinde, tozlu ve kirli idi.


Sonradan yapıştırılan bantların yapışkan kısımları zamanla kalkmış ve içleri kir ile dolmuş.
Daha önceden iade edilmiş ve uzun süre tozlu raflarda oradan oraya atılmış, artık kullanım dışı olmuş bir ürünü gönderdikleri ortada. Adı geçen firmanın İnternet sitesinde ürün ile ilgili yorum yazmaya çalıştım, enteresandır; ürün ile ilgili düşünceler kısmında "çok kötü" seçeneğini işaretlediğim de yorumu gönder tuşu çalışmıyor. Hepsiburada.com'dan şikayetçiyim.

Serkan 41 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Serkan Ö, Sorununuzun kısa süre içerisinde çözümü için gereken çaba gösterilmektedir. Çözümlendiğinde size bilgilendirme yapılacaktır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Serkan17 Eylül 2013

  İnceleme falan yapmış olsaydınız, benden iade formu göndermemi talep etmezdiniz. O formu daha ilk gün gönderdim bundan bile haberiniz yok. Birde inceleme yapmışsınız. Bizde inandık. Doldurduğumuz formda para iadesi yapmamak için elinizden geleni yapmışsınız maşallah. Ben "para iadesi" seçeneğini işaretliyorum, devamında gelen ekranda "ürünü hangi adresinize gönderelim" seçeneği beliriyor. Dalga mı geçiyorsunuz!

 • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Serkan Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Serkan16 Eylül 2013

  Şikayetvar.com üyesi işyerleri, mağduriyet yaşamış olan ve şikayetçi konumundaki kişilere, mecburen hemen dönüş yapıyor. Buraya kadar herşey güzel. Ancak herkesin bildiği gibi şikayete konu olan mağduriyetin giderilmesi 15-30 gün arasında bir zaman tutuyor. İşte enteresanlık burada başlıyor; Benim daha param ödenmediği halde çözüm süreci memnuniyet anketi doldurmak zorunda bırakılıyorum. Daha paramı almadım ki, neyin memnuniyetini ölçeceğim!

 • Serkan14 Eylül 2013

  Her gelen şikayete kopyala-yapıştır şeklinde standart yanıtlama yapınca, tüm şikayetleri halletmiş olmuyorsunuz! Sorunum hakkında detayı inceleme yaptığınıza çocuklar bile inanmaz. Yazdıklarımı okuduğunuzu bile düşünmüyorum. Hurdaya ayrılmış bir ürünü gönderme nezaketsizliği gösteren bir firmaya söylenecek hiç bir şey yoktur. Sitenizde ürün ile ilgili yorum bölümünde "olumsuz" yorum yazılırsa "gönder" butonunun çalışmadığını gördüm ya, daha da sizin etik ahlakınıza kimseyi inandıramazsınız. Paramı gönderin başka birşey istemiyorum. Birdaha da sizinle ölsem iş yapmam. Bu da böyle bilinsin.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sayın Serkan Ö. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön