21 Mart 2013

Hepsiburada.com Yine Kitap Kulübü, Yine Verilmeyen Hediye Çeki!

3 Mart - 54933915 numaralı kitap siparişim 75 TL üstüydü ve 10 TL hediye çeki verilmeliydi. Siparişimdeki 1 kitabı Hepsiburada temin edemeyerek iptal etmiş ve bana 6,96 TL ödeme kuponu olarak göndermişti. Bu ödeme kuponunu da yine bir başka siparişimde kullanmıştım. Hepsiburada Müşteri Hizmetlerine sorduğum soruya verdikleri bir cevapta "ürünün tedarik edilememesi nedeniyle alışveriş tutarında meydana gelen değişmeler çek kazanım koşullarını etkilememektedir" diyorlardı.


Daha önce, sipariş kapanır kapanmaz hediye çeki verilirdi. Şimdi "30 iş günü içerisinde" tanımlanacağını söylüyorlar. 30 işgünü 6 hafta eder. 10 TL için 1,5 ay bekletmek de nedir? Unutur nasılsa diyorlar sanırım.

Orhan 44 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Orhan B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön