21 Kasım 2014

Hepsiburada.com Yeni Mağdur Etme Yöntemi Bulmuş!

Alışverişteki ürünleri hatalı veya yanlış gönderip hediye çeki ve kargo paralarını benden çıkartıyorlar.
1-Aynı ürün 8 ürün 1 tanesi aynı. 7 tanesi farklı üründü. Ve hepsi aynı kutuda geldi göz var nizam var. İstemediğim ürünü almadım edecektim.
2- Aynı siparişteki diğer 2 tane aldığım çöp kutusu 1 tanesinin altı ezilmiş ve kapağı kapanmıyordu. Yani bunu da kabul edecektim. Ve bu sizin hatanız olan ürünler için kargo parası da benim cebimden çıkacak. Sonra hediye çeki bu hediye çeki 1500 TL alışveriş yapıp 75 TL verilen hediye çeki onu da 200 TL üzeri alışverişte kullanım şartı var. Biz onu iptal ederiz yine saf olur.

Mustafa 499 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Kasım 2014

    Sayın Mustafa M. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SSN-736-19761 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön