31 Aralık 2015

Hepsiburada.com Yardımcı Olmadı!

K**'dan ürün aldım. Ürünü teslim edemediler. Kart para puanlarım silindi ve iletişim kurmam sonucu. Kart puanımın % 90 telafi etti K***- aynı durumu Hepsiburada'da yaşadım. Ürün aldım. Kargo firması sokakta teslim almamı istediler. Biz kapıda teslim etmiyoruz dediler. Ürünü tarafıma teslim edemedi. Hepsiburada bu olaydan dolayı 50 puanım iptal edildi. İletişim kurdum. Bizi ilgilendirmez dediler.

Remzi 59 Okunma

Cevaplar

 • Remzi30 Ocak 2016

  Yaklaşmadan uzaklaş.

 • Remzi12 Ocak 2016

  Sakın bulaşmayın

 • Remzi31 Aralık 2015

  Hepsiburada nın nasıl bir sahtekar firma olduğunu görün. İşte

 • Remzi31 Aralık 2015

  Bu çek normalde 150 harçama yapan herkese veriyorlar bir de ben kandırmaya çalışıyorlar Cevap: Değerli Müşterimiz, şikayet var üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz üzerine size ulaşmaktayız. İlgili kampanya banka tarafından düzenlenmekte olup, puan yüklenimi bankanız tarafından sağlanmaktadır. Siparişinizde kampanya koşulları dışında kalmanız nedeniyle, sizi mağdur etmemek adına dilerseniz 64033375 No.lu siparişinizde yer alan Bunjee Dream 4 Kapılı2 Çekmeceli Gardırop Beyaz ürünü bedeli kadar yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz. Sipariş vermeniz durumunda tarafımızdan hediye çeki tanımlanacaktır. Bunun dışında size farklı şekilde yardımcı olamıyoruz. Saygılarımızla.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Aralık 2015

  Sayın Remzi B. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LUM-333-22752 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön