20 Mart 2013

Hepsiburada.com Yapılan Davranış Çok Yanlış!

Vermiş olduğum sipariş 3 parçadan oluşuyordu. Sadece faturalarının ayrı ayrı kesilmesini, tek kargo çıkışı olacağı için sevk irsaliyesinin tek kesilmesini rica ettim. Çünkü ürünlerin garanti belgeleri onaylanmıyor ve fatura garanti yerine geçiyor. Bana böyle birşey yapamayacaklarını, fakat ilgili bölüme ileteceklerini söylediler.


Bende arkadaşlarıma ayrı ayrı vereceğimi söyledim ama bana yardımcı olmadılar ve bir de siparişim ne durumda diye baktım ki iptal etmişler. Ben iptal formu doldurmadığım halde. Şimdi de diyolar ki ayrı ayrı sipariş verin. O zaman böyle bir yardım da bulunmadılar. Kesinlikle alışveriş yapılacak bir site değil ki çeyizimin çoğunu oradan alan bir müşterisiydim.

Ahsen 54 Okunma

Cevaplar

  • Ahsen21 Mart 2013

    Eğer müşteri hizmetinizdeki çalışanlarınız bu konuda attığınız mail gibi cevap verseydi bugün siparişim elimde olurdu. Yetersiz kadronuzla ve müşterinize vermiş olduğunuz değer nukadar işte.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Ahsen Nesibe A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön