21 Ağustos 2013

Hepsiburada.com Yanlış Ürün ve İade Sorunu!

Siteden hasırlı şişe siparişi verdim. Onun yerine baskılı hoşnut olmadığım şişe yolladılar. İstemediğim ürün diye değişim talep ettim, fakat değiştiremediklerini ve geri iade aldıklarını söylediler ve paranın kargo ücreti hariç gerisini yatırdılar. Şikayet edeceğim kısım kargo ücretine hizmet bedeli deyip yatırılamayacağını söylüyorlar.


Ben şu anda bir hizmet almış değilim ve kendi hataları diyeceğim fakat istediğim ürünle alakası olmayan bir ürün yollayıp cezasını bana çektiriyorlar. Buradan yatırılmayan kargo ücretini şikayet ediyorum ve bundan sonra Hepsiburada. com üzerinden alışveriş yapmayacağımı; yakınlarıma da tavsiye etmeyeceğimi buradan söylemek isterim.

Yahya 82 Okunma

Cevaplar

  • Yahya'nın Teşekkür Mesajı24 Ağustos 2013

    İlgili kurum hemen dönüş yaptı ve 5 gün içinde para iadesinin gerçekleşeceğini söyledi.

  • Yahya'nın Teşekkür Mesajı21 Ağustos 2013

    teşekkür ederim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Sayın Yahya Kemal Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön