20 Ocak 2014

Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderdi!

Gelmesi gereken ürün gelmedi, aynı üründen iki tane geldi iade edilmesi gereken ürün var diyorum ayın 3 den beri arıyorum tamam halledilecek deniliyor ama dönen yok her seferinde ben arıyorum telefon numarasını alınıyor durumun acileyetini bildireceğiz biz size döneceğiz deniliyor fakat dönen yoktur.

Resmen insanla dalga geçiliyor paramızı sokakta mı bulduk sipariş verdik diye hatamı yaptık bu kadar da olmaz 18.01.2014 saat 12:34 itibariyle tekrar K*** bey diye biriyle konuşma yaptım yine aynı şeyler tekrarlandı. Kendisi yardımcı olamadığı gibi yetkili birisine bağlayın diyorum bağlamıyorlar. Bu sorun çözülmediği takdirde gerekli hukuki yollara başvuracağım..

Gülçin 211 Okunma

Cevaplar

  • Gülçin21 Ocak 2014

    fazla ürün için işlem yapıyorsunuz peki iadesi olacak ve gelmemiş için ürün için ne yapacaksınız.ayrıca sadece mesaj var kod yoktur.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Gülçin D, Konu ile ilgili 18.01.2014 tarihindeki şikayetiniz ile ilgili detaylı açıklama tarafınıza yapılmış, fazla gelen ürünü tarafımıza göndermeniz için iade kodu iletilmiştir. Fazla ürün ulaştığında gerekli işlem yapılacaktır. Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön