27 Eylül 2013

Hepsiburada.com Yanlış Ürün Gönderdi!

18. 09. 2013 tarihinde 72478244 sipariş numarası ile satın aldığım ürün firma tarafından faturada doğru belirtilmiş ancak yanlış ürün gönderilmiştir. Doğru ürünün gönderilmesi talebim firma tarafından para iadesi yaparak yanıtlanmıştır. Bunun nedeni muhtemelen ellerinde benim istediğim ve faturasını doğru ürüne kestikleri ürünün ellerinde olmayışı ve kendilerince muadili olduğunu düşündükleri aynı markanın farklı bir modelini göndermeleridir.

Fakat hala internet sitelerinde benim istediğim ve ellerinde olmayan ürünü teşhir etmekte ve pazarlamaktadırlar ve ses çıkarmayan veya konuya hakim olmayan müşterilere diğer muadil ürünü, sipariş verilen ürünmüş gibi satmaya devam etmektedirler.Hepsiburada.com'dan şikayetçiyim.

Mehmet 47 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Mehmet A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön