05 Haziran 2015

Hepsiburada.com Yanlış Gönderilen Ürün!

Almak istediğimiz ürün özelliklerinde ürünün ölçüsü 80*60 cm olarak belirtilmesine rağmen 90*50 cm ebatlarında bir ürün gönderildi. Bu ürünü "kolay iade" adımından iade edebileceğim belirtiliyor ama bu sefer de verilen kargo koduyla işlem yapılamıyor diye ürünü iade edemiyorum.

Mustafa 109 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı30 Haziran 2015

  1 ay sonunda gelen iade için yine de teşekkürler.

 • Mustafa30 Haziran 2015

  Çok şükür 1 ay sonunda iademiz gerçekleşti. Ama site üzerinde ürün hala yanlış ölçüler verilerek satılmaya devam ediyor.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Haziran 2015

  Sayın Mustafa D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WXT-400-43109 no'lu kayıt üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa24 Haziran 2015

  Talebim ile ilgili herhangi bir gelişme yoktur. Hepsiburada da belirtilen "Kolay İade" tamamen bir yalanmış. Bir aydır ürün hala yanlış ebatlarda gösterilip satılmaya devam ediliyor.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi05 Haziran 2015

  Sayın Mustafa D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WXT-400-43109 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön