18 Eylül 2015

Hepsiburada.com Yanlış Fiyat- Hatalı Listeleme!

Türkiye'nin en büyük online mağazası olduğu iddia eden Hepsiburada.com.
Online olarak satışa açtığı ve parasını aldığı ürünü 2 gün bekletti ve kargoya vermedi. Ve sorguladığımda aşağıdaki cevabı verdi.
Ürünü tedarik etme yükümlülükleri var. Ürünü istiyorum. Şikayetçiyim -Tüketici Hakem Heyetine başvuruyorum. Emsal davalar var. Umarım gerek kalmadan çözülür.

75899957 no.lu siparişinizde xxxxx ürünün hatalı listeleme nedeni ile iptal edilip ücret iadesi yapılmıştır. Ürününüzün iptaline istinaden ücret iadeniz yapılmış olup üyelik sayfanıza 7 gün kullanım süreli 100 TL'lık hediye çekiniz yüklenmiştir.

Ozan 76 Okunma

Cevaplar

  • Ozan19 Eylül 2015

    Arkadaşlar- Hepsiburada.com sunu diyor acikca* ben 30.000 TL bedel ile isteyen herkese sistemimde online mağaza acmasina izin veririm. Satıcı urunu satar ben komisyon alırım. eğer fiyat hatalı yazilirsa beni baglamaz -fiyat hatalı derim tedarik edilemiyor derim -parasını hesaptan ceksem bile geri iade eder kurtulurum. karşılığında 100 TL'lik cek verir durumu duzeltirim nasıl olsa hallederim diyor. Bu kadar kolaymıdır yani -bu mudur hakkımız? Beyler bilginiz olsun - Dell Taiwan'da bir calisaninn kasitli olarak bilgisayar ve monitorleri - mouse fiyatına satmasına rağmen musterilerine o bilgisayar ve monitorleri teslim etti. Ürünün fiyatını kontrol etmek sizin goreviniz ve isiniz satmadan önce

  • Hepsiburada.com Temsilcisi18 Eylül 2015

    Sayın Ozan E. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde KWF-378-89473 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön