13 Aralık 2014

Hepsiburada.com Yanlış Bilgi Vererek Satış Yapıyor

Maalesef ki 14.11.2014 tarihinde Hepsiburada.com' dan köşe takımı aldım. Almadan önce müşteri hizmetini aradım çünkü yataklı resmi yoktu ve bana yatak olan bir ürün lazımdı. Telefonda bana evet kocaman 2 kişilik yatak oluyor dedi bunun üzerine aldım. Ürün 5 yaşında çocuğun sığmayacağı kadar yatak oluyor. İade talep ettim, sahte ürün kodu verdiler, 20 gün ürünüm kargoda bekledi, kargocuya suç attılar.


Gittim kargoya verdikleri kodu girdim gerçekten de geçersiz yazıyor. 20 gün aradım ama yeni kod alamadım, neyse ki 20 gün sonra aldılar. Paramı geri almak için 5 gün sonra aradığımda da iadeniz reddedilmiştir dendi, nedenini sordum cevap yok. paramda gitti .

Azad 1.326 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi13 Aralık 2014

    Sayın Azad Ö. İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında telefon kanalı ile tarafınızla irtibata geçilerek bilgilendirme yapılmıştır. Aynı zamanda talebiniz hakkında Müşteri Hizmetleri sisteminde kayıtlı bulunan YJT-975-87658 no'lu kayıt numarası üzerinden tarafınıza bilgilendirme de yapılmıştır. İletmek istediğiniz talepleriniz için ilgili kayıt numarası üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön