18 Ekim 2016

Hepsiburada.com Yan Ürün Satan Firmaların Keyfi Tutumları!

Ürün tamamen hatalı üretilmiş. LG G5'in Proximity sensörünün olduğu kısım ürünü telefona geçirdiğinizde kapanıyor. Hal böyle olunca ekranınızı aramalarda asla açamıyorsunuz, tuş takımını göremiyorsunuz ve ürünü kullanamıyorsunuz. Açık olarak gösteriyor görsellerde ama öyle olmayan bir ürün. Aldığım gibi çöpe atmak zorunda kaldım. Proximity sensör dediğimiz şey telefonu kulağınıza götürdüğünüzde ekranın otomatik olarak kapanmasını ve tuş takımının yüzünüze değmemesini sağlıyor. Telefonu kulağınızdan uzaklaştırdığınızda da örneğin bankacılık işlemlerini yapabilmeniz için sensör devreye giriyor ve tuş takımı açılıyor. Ama bu koruyucuyu taktıktan sonra sensör alanı da kapandığı için ekran bir daha açılmıyor. Ürünün satıcısı delta ithalat.

Alper 49 Okunma

Cevaplar

  • Alper19 Ekim 2016

    Sorun çözümlenmedi, iade öneriliyor. Ama mesele ürünün hatalı üretilmiş olması ve halen satışta olması, hatalı olan ürünün de Hepsiburada.com üzerinden satılması. Bununla ilgili hiçbir önem alınmış değil. Hepsiburada.com benim için bir güven kaybı yaratmış ve bunu da çözmemiştir. Bilinsin... Özellikle harici kaynaklı yaptıkları satışlarda Hepsiburada.com'u tercih etmemek gerekiyor bu ortaya çıktı.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Ekim 2016

    Sayın Alper İ. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DKT-671-61789 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön