30 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Yaklaşık 1 Ay Süren Sipariş Macerası!

04 Mayıs 2013 Cumartesi günü almış olduğum bebek odası takımı bana geldikten sonra parçaları kutulardan çıkardık fakat 3-4 parçanın kırık ve çatlak olduğunu gördük. Parçalarda en önemli parçalar olduğundan birleştirme işlemi yapılamadı. Aradım sorunlu olduğunu söyledim bana cevap verip bana kargo gönderim numarası verene kadar bir sürü zaman geçti.

Daha sonra kargo ile sorunlu parçaları gönderim ve 18:05:2013 saat 14:44 de teslim edildi olarak görüyorum kargo takibinde. O günden bu yana sayısını hatırlamadığım kadar müşteri hizmetleriyle görüştüm 5 tane mesaj bıraktım. Toplamda 8 mesaj bıraktım. Ama hala bekliyorum. Ev mobilya atölyesi gibi hala parçalar ortada duruyor.

Emrecan 81 Okunma

Cevaplar

  • Emrecan'ın Teşekkür Mesajı10 Haziran 2013

    34 Gün sonunda mobilya sorunumuz çözüldü. 2'li dolap denmesine rağmen 3'lü dolap kapağı gelmiş fakat ölçüleri aynı olduğundan delikleri tekrar kendimiz açarak monte ettik. Baya bir uğraştırdı delikleri yanlış yerlerde olduğu için. Sonuç olarak 1 ay süren mobilya macerası bitti. Teşekkürler.

  • Emrecan31 Mayıs 2013

    İnşallah sonuçlanır. 2 hafta içinde çocuk olacak 1 aydır uğraşıp duruyoruz kıytırık bir mevzuyla. Çözülmezse gidip başka bir bebek odası alacağız. Sonuçta çocuğu yerde yatıracak değiliz. Hergün aramaktan sormaktan bıktım artık.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sayın Emrecan S, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön