09 Aralık 2015

Hepsiburada.com Uzun Bir Yolculuk!

Yukarıda belirtiğim sipariş numarası yazan LED TV ürününü satın aldım. 03 Aralık 2015 perşembe sipariş tarihim 07 Aralık Pazartesi kargoya veriliş 08 Aralık Salı ürünün elime ulaşma tarihi. Yaklaşık olarak 1 haftaya yakın bir sürede elime ulaştı.

Elime ulaşan ürünün servisini aradığımda ürünü kendimizin kurabileceğini sıkıntı olmayacağını belirti. Ürünü biz kendimiz açtık ve ürünün tam ortasında siyah bir nokta çıktı. Hemen Hepsiburada.com'u arayıp iade ya da değişim olmasını talep ettik fakat sözümüze itibar edilmeyip en geç 48 saat içerisinde bilgi vereceklerini belirttiler. Asıl büyük sıkıntı şu sattığı ürünün kurulum aşamasından bilgisi yok ve bu konuda biz mağdur ediliyoruz.

Gökhan 49 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi11 Aralık 2015

    Sayın Gökhan Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OAQ-547-19474 no'lu kayıt üzerinden bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Gökhan09 Aralık 2015

    Yine Geçiştirme Bir Cevap ve Hala sonuç Yok. Ürünü Birebir Değişimini İstiyorum Değişim Olanağımız Bulunmamakta diyorsunuz. 3. Bu Kargo Ücreti Ödemek Zorunda Kalışım ve Hala TV Elimde Değil Sürekli Vakit Kaybettiriyorsunuz. Benim Hatam Olsa Ödiyim Kargo Ücretini Fakat Arızalı Ürünü Yollayan Sizsiniz. Sıfır Aldığım Bir Ürün Arızalı Çıkıyor ve Siz Beni Hala Oyalıyorsunuz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Aralık 2015

    Sayın Gökhan Ö. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde OAQ-547-19474 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön