22 Kasım 2014

Hepsiburada.com Üyelik İptalini Yapamıyorum

Saygın bir firmanın internet sitesi üzerinden üyelik işlemi yapılabilmesine rağmen; ne yazık ki üyelik iptal işlemi ile ilgili olarak ne bir seçenek, ne de gönderilen mesajlara cevap verecek yetkili bulmak mümkün. Çünkü bize sorun linklerinde böyle bir seçenek yok. Oysa ki kendilerinden çok basit bir şey istemiştim. İsteğim üyeliğimin iptali vede sistemlerinde yer alan bilgilerimin silinmesinden ibaretti.

Bahtiyar 814 Okunma

Cevaplar

 • Bahtiyar21 Nisan 2015

  Aradan 5 ay geçmeden silinmiş olan bilgilerime rağmen sitenizden mesaj almaktayım... Ben sizi unutmuş olmama rağmen sizler bizleri unutmak istemiyorsunuz. Müşteri memnuniyeti olarak adlandırılan hususu yine unutmuşsunuz!

 • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Kasım 2014

  Sayın Bahtiyar M. Üyeliniz iptal edilmiştir. Saygılarımızla

 • Bahtiyar23 Kasım 2014

  Hala çözüm sağlanmış değil.Üyesi olmadığım halde (22/11/2014 sona ermişti) hala reklam mesajları almaktayım.

 • Bahtiyar23 Kasım 2014

  WTB-977-26154 kaydıma istinaden 22/11/2014 itibarı ile üyelik işlemim sonlandırılmasına rağmen sistemdeki bilgilerimin hala var olduğunu görmekte ve e-maillerinizi almaktayım. İsteğimi yukarıda açıkça belirtmiş olup; bu istek üyeliğimin iptali vede sisteminizde yer alan bilgilerimin silinmesinden ibaretti. Sistemdeki bilgilerim silinmiş ise neden hala sizlerden mesaj almaktayım? Saygılarımla.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Kasım 2014

  Sayın Bahtiyar M. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WTB-977-26154 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön