23 Şubat 2013

Hepsiburada.com Üyelik Hatası!

Aslında bu sabah öğrendim bu olayı. Sabah kalktım ve maillerime bakayım dedim. Hepsiburada'dan 4 tane mesaj vardı. Şaşırdım sonra mesajları birer birer açtım, 2 si kargo maili ve diğer ikisi sipariş maili idi. Sonra bir telaşla Hepsiburada.com'a girdim ve şifremin kabul edilmediğini gördüm.


Sonra şifreyi yeniledim ve giriş yaptım. Sonra bir baktım ki birileri benim hesabımdan,kendi kredi kartıyla kendi adresine sipariş veriyor. Ama işin ilginç tarafı bu değil. Bu kişi bundan önce 2 ya da 3 alışveriş daha yapmış ama bunların bana maili gelmemiş. Bu durumun derhal çözülmesini istiyorum. Ne ben ne de diğer arkadaş mağdur olmak istemez sanırım.

Ozan 113 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Şubat 2013

    Sayın Ozan Ş. Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size telefon yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön