10 Eylül 2014

Hepsiburada.com Ürünün Kargoya Zamanında Verilmeyişi!

03/09/2014 tarihinde Hepsiburada.com'dan Karrimor Snow Fur Weatertite Çocuk Kar Botu K523 sipariş verdim. Siparişte ürünün kargoya veriliş süresi 4 gün olarak belirtilmekteydi. Fakat ayın 10 olmasına rağmen hala daha ürün kargoya verilmemesi ve sipariş hazırlanıyor ibaresi bulunmakta.

İlgili yere mail atmama rağmen cevap yazma tenezzülünde bile bulunmadılar. Bu nasıl bir alışveriş sitesi sizin takdirinize bırakıyorum. Bu konuda çok mağdur oldum.03/09/2014 tarihinde aynı şekilde Defne Çalışma - Sekreter Koltuğu - Siyah siparişi verdim. Kargoya veriliş süresi 3 gün olarak belirtilmişti. O üründe hala daha kargoya verilmedi. Bu nasıl bir ciddiyet anlayışı?

Şenol 808 Okunma

Cevaplar

  • Şenol16 Eylül 2014

    ne kadar haklı olduğumu ancak mağdur olan insanlar anlar.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi10 Eylül 2014

    Sayın Şenol K, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DNJ-761-88978 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön