15 Şubat 2014

Hepsiburada.com Ürünün Değişimini İstedim Ama İadesini Yaptı

10.01.2014 tarihinde 3 adet siparişim oldu ve sigara dumanını içine çeken küllük kırık olarak geldi. Firmayı aradım ve ürünün iade mi değişim mi olmasını istediğimi sordular. Bende değişim dedim. Kargo ücretini ne giderken ne de gelirken ödeyeceksiniz dediler. Buraya kadar bir sıkıntı yok.
Ürünün bugün iade edildiğini ve kartıma geri ödeneceğini öğrendim.


Bunu ilk önce bana haber verip yapsaydınız bari. Bir de iade kısmı uzun olurmuş, o yüzden böyle bir şey yapmışlarmış. Ben neden tekrar ürünü alıp yeniden kargo ücreti ödeyeyim ki? Bir daha alışveriş yapacağımı düşünmüyorum.

Halise 99 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sayın Halise İ, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RVR-792-76671 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön