02 Haziran 2016

Hepsiburada.com Ürünümün Teslim Edilememesi!

21.05.2016 tarihinde vermiş olduğum ve 17:00 - 23:00 saatleri arasında tarafıma Hepsiburada.com kurye ile teslim edilmesini beklediğim ve bunun için ekstra para ödediğim ürünüm 02.06.2016 tarihi olmasına rağmen hala tarafıma teslim edilememiştir. Buna karşın Hepsiburada.com ile defalarca e-mail, müşteri hizmetleri aracılığı ile konuşmama rağmen hale sonuç alamadım.

Bu kadar düzensiz ve kurumsal görünmesine rağmen kurumsal olmayan bir firmadan tarafıma ulaşan dahi olmadı. Ya ürünümü teslim edin ya paramı gönderin diyorum. Sürekli depo ile görüşeceğiz diyorlar. Sizlerin finans ya da şikayet departmanınız yok mu?

Deniz 33 Okunma

Cevaplar

  • Deniz06 Haziran 2016

    sürekli ayni maili ve mesajı atiyorsunuz sizlerle konusmaktan ben yoruldum. Yetkili bir bayan var terbiyesizin teki sorunu cozecegine akil veriyor ilk önce o aklini kurumuna versinde paramı yollasinlar. 3 haftada paramı gonderemiyorlar urunu teslim edemiyorlar. Telefonla arayacagiz diyorlar gunlerdir arayacaklar. sürekli yalancilik paramdan para kazandiniz yetmedimi hala kazanmak için hirsizlik yapıp paramı vermiyorsunuz?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Haziran 2016

    Sayın Deniz Y. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EIY-682-24387 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön