27 Mart 2014

Hepsiburada.com Ürünümü Temin Etmiyorlar

Satın almış olduğum ürünümü temin edemeyerek Borçlar kanununun 117 ve 125 maddeleri uyarınca borcunuzu yerinize getirmeyerek borçlu temerrüdüne düşmüş bulunuyorsunuz. Temerrüde düşen borçlu karşı tarafın tüm zararını karşılamak zorundadır. İsterseniz 28/03/2014 tarihine kadar ürünü kargoya verin aksi takdirde ürün siparişimi iptal ederek zararımın tazminini sağlayın.


Paraf paramın kartıma tam olarak yüklenmesini sağlayın ve 100 lira olan hediye çekimin tamamının diğer ürünlerimin fiyatından düşün. Aksi takdirde bütün haklarımı Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde arayacağımı bildiririm.

İsmail 73 Okunma

Cevaplar

  • İsmail28 Mart 2014

    tüketici hakem heyetine başvuru işlemlerini gün itibariyle başlattım kararı paylaşıp diğer tüketicilerinde mağdur olmaması için elimden geleni yapıcam.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi27 Mart 2014

    Sayın İsmail G, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde QRV-778-43555 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön