31 Mart 2014

Hepsiburada.com Ürünümü Göndermiyor ve Dönüş Yapmıyorlar

Hepsiburada.com aldığım 2 adet yastığa 3 gün içerisinde gönderilecek yazmasına rağmen 7 gün oldu ve hala göndermedi. Defalarca müşteri hizmetlerine yazdım ve aradım. Her seferinde tedarikçiden bilgi alıp size döneceğiz dediler ama dönmediler. Hepsiburada.com gibi bir firmanın böyle bir müşteri hizmetleri anlayışını benimsediğine inanmak istemiyorum.

Gizem 28 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi31 Mart 2014

    Sayın Gizem O, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde YOW-531-35184 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

  • Gizem31 Mart 2014

    Söz verdikleri tarihte göndermedikleri için ürünün iptal edilmesini talep ettim. Bu seferde iptali 7 günde yapacaklarını bildiriyorlar. Resmen parayı işletiyorlar. Alo 175 Tüketici haklarına da şikayet ettim. Ancak sakın bir ürün almayın. Böyle bir firmayı ben gerçekten görmedim yani. Bu kadar berbat bir müşteri hizmetleri ve çalışma anlayışı olamaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön