20 Şubat 2013

Hepsiburada.com Ürünümü Göndermedi!

24.01.2013 tarihinde hepsiburada.com alışveriş sitesinden toplamda 3 parçadan oluşan 53897472 sipariş numarasıyla ürün satın aldım. Bu ürünlerden ikisi sorunsuz şekilde elime ulaşırken 3. ürün gönderilmedi. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım (müşteri hizmetlerindeki temsilcilerin tutumu ve davranışları da başlı başına bir şikayet konusu zaten), eksik ürün formu doldurdum ama hiç kimseden ne bir geri dönüş ne de bir açıklama gelmedi.


Sürekli sistem tarafından otomatik mesaj geliyor sadece. Yetkililere sesleniyorum parasını ödediğim ürünümü göndermeniz için daha ne yapmam lazım! Sürekli alışveriş yaptığım güvenilir olduğuna inandığım bir siteydi ancak bir daha asla alışveriş yapmayacağım.

Burcu 36 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Mart 2013

    Sayın Burcu K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Burcu20 Şubat 2013

    Hepsiburada.com nerdeyse bir ay oldu süper hızla gönderi olan ürünün elime ulaşmadı sürekli otomatik mesaj geliyor ama bir sonuç yok malesef.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Burcu K, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön