03 Mayıs 2013

Hepsiburada.com Ürünüm Kargoda Kayboldu Gitti!

Doğum günü hediyesi olarak aldığım saat kargodan çıkmadı. Kargoda kaybolduğunu düşünüyorum. Bu olayın olması beni şaşırtsa da olabilecek bir durum. Benim inanamadığım hepsiburada.com'un o kadar attığım mesajlara cevap vermemesi, karşımda bir muhatap dahi bulamamam.


Ne kargo firmasından kesin bir cevap alabiliyorum ne de hepsiburada.com'dan bir destek görüyorum. Kalitesiz müşteri hizmetleri, sıfır destek, 10 gündür bir kişi ilgilenmedi, mantıksız hazır mesajlar ile konuları kapattınız.


Bu mesajı yazdığım notebook bile sizden alınmıştı. Olmadı hepsiburada.com olmadı, bu size hiç yakışmadı.

Hakan 42 Okunma

Cevaplar

  • Hakan04 Mayıs 2013

    Cevap: Kargo firması ürünü tarafımıza getirdikten sonra ücret iadesi işlemi yapılacaktır. Verilen bu cevap çalınan bir ürün için komik değil mi ? Bence burada bile hazır cevaplar ile sorunları geçiştiriyorsunuz. Ürünüm çalınmış, teslim etmiyorlar diyorum, kargo firması tarafımıza getirdikten sonra diyorsunuz. Lütfen ürünün yenisini yada paramı iade edin. Yurtiçi kargo ile sorunu nasıl çözerseniz çözün, beni niye bu süreçte mağdur ediyorsunuz ??

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Hakan E, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön