02 Temmuz 2013

Hepsiburada.com Ürünüm Geç Gönderildi!

Hepsiburada'dan bir adet notebook harddiski aldım. Elime daha geçmeden kargoya çok geç verilmesi sebebiyle ürüne yorum yazdım ama işlerine gelen yorumları yayınladıkları için benimkini yayınlamadılar. 6 gün sonra ürün geldi, ufak ürünü kocaman bir kutuya koymuşlar, kargoda gelirken, araç değiştirme, çukura girip çıkma, fren vs. gibi olaylarda cihazın kutu içinde savrulacağı hiç düşünülmeden gönderilmiş.

Bir arıza olmuş olsaydı kullanıcının üstüne yükleyeceklerdi kesin. Ben bunun üzerine yine yorum yazmak istedim sitede ürün sayfasına. Ancak önceden yorum yapmışsınız diye bir uyarı göründü. Bir önceki yaptığım yorumu da zaten yayınlamamışlardı. Hepsiburada'ya güvenmiyorum artık.

Burak 44 Okunma

Cevaplar

 • Burak08 Temmuz 2013

  Özensizce paketleme ve ilgisizlik.

 • Burak08 Temmuz 2013

  Uyarılarıma ve ricama rağmen aldığım 2. üründe aynı şekilde özensizce paketlenerek yollanmış. Hepsiburada'dan böylece son alışverişimi yapmış oldum.

 • Burak02 Temmuz 2013

  Kargo paketi konusunda daha düşünceli ve titiz olmanızı bekliyorum. Elektriknik cihazlar tek darbeyle bile hasarlanabiliyor. Bunu göze alarak paketleme işlemini yapmanızı rica ederim. Birazdan sitenizden 2 hdd daha alacağım. Yine aynı şekilde geç kalmaması ve daha düzgün paketlenmiş olmasını rica ediyorum.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Temmuz 2013

  Sayın Burak H, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön