14 Eylül 2013

Hepsiburada.com Ürünü Teslim Etmedi!

Şikayetim teslimatla ilgili. 19 gün önce yani 26 Ağustosta Hepsiburada. com sitesinden Babyhope Baston Puset ( mavi renkli ) aldım. Bana 2 gün içinde ellerinde mavi rengin olmadığını kırmızı renkli ürünü kabul edip edemeyeceğimi sordular tamam dedim kabul ettim. Ama aradan 10 günden fazla süre geçmesine rağmen yine tarafıma teslim edilmedi.

Yaptığım mesajlaşmalar sonucunda ellerinde kırmızı pusetinde olmadığını siyah renkli olanı kabul edersem hemen göndereceklerini söylediler. Tamam o olsun yeter ki hayırlısıyla gelsin de dedim. Ama aradan yine 3 gün geçmesine rağmen hala aldığım puset kargoya verilmedi ne puset miş arkadaş, şimdi soruyorum pusetim ne zaman gelecek?

Bülent 61 Okunma

Cevaplar

  • Bülent18 Eylül 2013

    Merhabalar. Şikayetimi yaptığım 14 eylül tarihinden sonraki süreçte hepsiburada.com şikayetimle ilgilendi ve dört gün içerisinde ürünümü elime ulaştırdı.Kendilerine teşekkür ediyorum. Zaten yıllardır hepsiburada.com'dan alışveriş yapıyorum ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Benim asıl önem verdiğim ürünümün 22 gün sonra gelmiş olması değil müşteri hizmetlerine göndermiş olduğum mesajın günler geçmesine rağmen cevaplanmaması idi. Cevap versinler 10 gün sonra gelecek desinler bekleyim. Ben şikayet ettikten sonra asıl olarak ilgilendiler. Umarım bir daha olmaz, ben yine alışveriş yapmayı sürdüreceğimi söylüyorum sorunumu çözüme kavuşturdukları için kendilerine tekrar teşekkür ediyorum. İyi günler.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Bülent B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Hepsiburada.com Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Bülent B. Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön